+48 798 099 461 Wrocław, ul. Długa 68D Pn - Śr : 10:00 - 18:00 | Czw - Pt : 7:00 - 15:00

Trasted – Przemysław Jaworski

Trasted to zaufane centrum rozliczeń, które rozumie potrzeby przedsiębiorców. Nazywam się Przemysław Jaworski i jestem człowiekiem, który szuka skutecznych rozwiązań.

Od lat zajmuję się usługami księgowymi dla małych, średnich i dużych firm. Bogate doświadczenie umożliwiło mi wypracowanie spersonalizowanego podejścia do każdego przedsiębiorcy. Także w zakresie doradztwa podatkowego. Wykształcenie zdobyte w Wyższej Szkole Bankowej oraz Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu dało mi fundamenty, oraz perfekcyjną znajomość prawa, na której opiera się Trasted. Chętnie wtajemniczę Cię w rozwiązania, o których nie miałeś pojęcia! Trasted jest biurem rachunkowym, powstałym z pasji do księgowości. Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją biznesową podróż, czy jesteś weteranem przedsiębiorczości. Z przyjemnością wesprę Ciebie i Twój biznes w dotarciu do celu, o którym zawsze marzyłeś. Pozwól sobie na profesjonalizm. Postaw na zaufanie. Wybierz Trasted.

Trasted - Przemysław Jaworski
20+

Lat doświadczenia

300+

Zadowolonych klientów

1000+

Rozwiązanych problemów

Doradztwo podatkowe – Tomasz Jaworski

Tomasz Jaworski jest wykwalifikowanym doradcą podatkowym, który od 1996 roku pomaga przedsiębiorcom odnaleźć właściwą drogę w świecie podatków oraz biznesu. Opiekuje się przedsiębiorcami, także poprzez świadczenie rzetelnych usług biura rachunkowego. Kompleksowa pomoc jest gwarancją skutecznej pomocy zarówno dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek handlowych.

Sprawdź naszą ofertę

Zamów kontakt

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.